Produktový konstruktér / technolog (Havířov)

Santarius s.r.o. nabízí v Havířově volnou pracovní pozici "Produktový konstruktér / technolog". Nástupní mzda je 35 000 – 50 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Produktový konstruktér / technolog
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Havířov
Mzda:
35 000 – 50 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Santarius s.r.o. - sídlo
Závodní 470/3
73564

Další informace o volném místu

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pracovní pozici PRODUKTOVÝ KONSTRUKTÉR / TECHNOLOG do naší moderní, rodinné firmy v Havířově, která se zabývá již přes 30 let výrobou sportovního vybavení a doplňků převážně zaměřených na vodní sporty. Firma své produkty vyváží téměř výhradně zahraničním odběratelům v Evropě, ale i jinde ve světě. www.spboarding.com

Jedná se o nabídku práce s možným nástupem ihned, na plný, nebo dočasně i částečný pracovní úvazek, na ranní pracovní směnu.

Pracovní pozice zahrnuje především práci s konstrukčními programy zaměřenými na 2D (DWG/DXF), ale také 3D (CAD/CAM) technické kreslení a modelaci, za účelem vývoje produktů, produktového designu, nástrojů, forem a jiných přípravků nezbytných pro výrobu daného produktu. Zpracování a dohled nad technologickým postupem výroby, tvorba výrobních rozpisek, kontrola dodržování technologické kázně výroby. Pomoc se zaváděním nových pracovních procesů, technologií a jejich následnou kontrolou. Práce s CNC frézkou, automatickými řezacími plottery a dalším moderním strojním zařízením naší výroby.

Uchazeč musí mít zkušenost s výrobním procesem z předešlého zaměstnání, ať už v jakémkoliv oboru výroby. Dále pak zkušenost s tvorbou 2D a 3D technických výkresů a modelů. Mít ochotu pracovat v kolektivu, být komunikativní, cílevědomí a energický a připravený se učit novým věcem a dovednostem. Hledáme aktivního člověka, který má snahu sám sebe zdokonalovat, nebojí se případných výzev a problému, ba naopak má snahu je řešit s cílem co nejlepšího výsledku, člověka, který nám časem pomůže svými nápady a šikovností firmu a naše produkty dále rozvíjet, tak ať se i nadále mohou řadit mezi absolutní světovou špičku, kde patří již dnes.

Vzhledem k tomu, že je naše společnost primárně orientována na zahraniční klientelu, je zde také možnost každodenně využít znalosti cizích jazyků, zejména angličtiny, ať už písemnou, tak i mluvenou formu pro komunikaci s našimi odběrateli, či dodavateli.

Vzhledem k poměrně originálnímu zaměření naší firmy, kdy je v Evropě pouze jeden další výrobce zaměřený na daný produkt, je práce velmi zajímavá, akční, kreativní a rozmanitá. Uchazeč o práci nemusí mít žádné dřívější zkušenosti s výrobou produktů pro vodní, nebo jiné sporty. V případě oboustranné spokojenosti rádi postupně vše vysvětlíme a zaučíme.

V případě zájmu, nebo pro více informací nás prosím kontaktujte.

Kontakt na zaměstnavatele

Martin Santarius
telefon: 731 158 337
email: martinsantarius@spboarding.com

Santarius s.r.o. - sídlo
Havířov
73564


Poslední změna: před 1 týdnem