Ostraha - autotým (mobilní služba) (Havířov)

Protektia s.r.o. nabízí v Havířově volnou pracovní pozici "Ostraha - autotým (mobilní služba)". Nástupní mzda je od 130 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Ostraha - autotým (mobilní služba)
Obor(y):
Obrana a ochrana
Obec:
Havířov
Mzda:
od 130 Kč
Směnnost:
Turnusové služby
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
Protektia s.r.o. OD Havířov a Moravskoslezský kraj

Další informace o volném místu

Náplň práce: Ostraha majetku a ochrana osob v prostoru u obchodního centra, jízda autem, práce s kamerovým systémem, komunikace s dohledovým centrem, detektivní a kontrolní činnost v rámci
prodejny, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost.

Požadujeme: Věk nad 18 let, doložení výpisu z RT, základní znalost práce na PC, znalost českého jazyka slovem i písmem, příjemné vystupování, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu, schopnost objektivně vyhodnotit a vyřešit mimořádnou situaci (krádeže). Bytem nejlépe v místě výkonu práce. Podmínkou je ŘP (aktivní řidič), Certifikát Strážný nebo Detektiv (zajistíme) a praxe v pozici Ostraha prodejny výhodou. Nutná fyzická zdatnost, samostatnost, pečlivost a odhodlanost.

Nabízíme: Práci ve stabilní společnosti na HPP/DPP na dobu určitou s možností prodloužení, služební automobil s možností parkování v místě bydliště, odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti a za vyřešení mimořádných situací. Možnost čerpání zálohy na mzdu.

NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.
Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon.

Kontakt tel. 734 881 686, Po - Pá od 9:00 - 16:00 hod. Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: nabor1.centrum@protektia.cz

Kontakt na zaměstnavatele

Svatava Šašková
telefon: 734 881 686
email: nabor1.centrum@protektia.cz

Protektia s.r.o. OD Havířov a Moravskoslezský kraj
Havířov


Poslední změna: před 1 týdnem