Ostraha – autotým (mobilní služba) (Havířov)

Protektia s.r.o. nabízí v Havířově volnou pracovní pozici "Ostraha – autotým (mobilní služba)". Nástupní mzda je od 130 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Ostraha – autotým (mobilní služba)
Obor(y):
Obrana a ochrana
Obec:
Havířov
Mzda:
od 130 Kč
Směnnost:
Turnusové služby
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
Protektia s.r.o. OD Havířov a Moravskoslezský kraj

Další informace o volném místu

Náplň práce:
Ostraha majetku a ochrana osob v prostoru u obchodního centra v Havířově a na pobočkách OC v Moravskoslezské kraji–jízda autem, práce s kamerovým systémem, dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost.
Požadujeme:
Věk nad 18 let, doložení výpisu z RT, základní znalost práce na PC, znalost českého jazyka slovem i písmem, příjemné vystupování, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu, schopnost objektivně vyhodnotit a vyřešit mimořádnou situaci (krádeže). Podmínkou je ŘP (aktivní řidič), nejlépe bytem v místě výkonu práce, Certifikát Strážný nebo Detektiv (zajistíme) a praxe v pozici Ostraha prodejny.
Nabízíme:
Práci ve stabilní společnosti na HPP/DPP na dobu určitou s možností prodloužení, služební automobil s možností parkování v místě bydliště, odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti a za vyřešení mimořádných situací. Možnost čerpání zálohy na mzdu.

NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.

KONTAKT: tel. 734 881 686, Po - Pá od 9:00 - 16:00 hod. Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: nabor1.centrum@protektia.cz

Kontakt na zaměstnavatele

Svatava Šašková
telefon: 734 881 686
email: nabor1.centrum@protektia.cz

Protektia s.r.o. OD Havířov a Moravskoslezský kraj
Havířov


Poslední změna: před 2 týdny