Oblastní manažer bezpečnostní služby (Orlová)

Adas Security Group, s.r.o. nabízí v Orlové volnou pracovní pozici "Oblastní manažer bezpečnostní služby". Nástupní mzda je od 35 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Oblastní manažer bezpečnostní služby
Obor(y):
Právo, Obrana a ochrana
Obec:
Orlová
Mzda:
od 35 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
Adas Security Group, s.r.o.,, pracoviště
Záchranářů 393
73514

Další informace o volném místu

Vaší náplní práce bude koordinace a řízení bezpečnostních týmů, vyhledávání a přijímání nových pracovníků, jejich zaškolování, zpracování docházky a komunikace se zástupci našich obchodních partnerů.

Požadujeme: minimálně SŠ vzdělání, výborné organizační a komunikační schopnosti, schopnost pracovat pod tlakem a řešit krizové situace, flexibilitu, znalost práce na PC, svědomitý přístup k plnění pracovních úkolů, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost v rozhodování, psychickou odolnost, čistý trestní rejstřík,

Nabízíme: nástupní mzdu od 35.000,- Kč, zázemí stabilní a ekonomicky silné společnosti, dlouhodobé zaměstnání na HPP, finanční jistotu, férové jednání, služební vozidlo, notebook, mobilní telefon, vlastní organizaci náplně práce, možnost občasné práce z domova, pomoc ve složitých životních situacích (právník, lékař…)

Zaujala Vás tato pozice? Pokud ano, pošlete nám svůj životopis na e-mailovou adresu adamek@adas.cz a do předmětu uveďte "Oblastní manažer

Kontakt na zaměstnavatele

Josef Adamek
jednatel
telefon: 603267919, 596530561
email: adas@bs-adas.cz

Adas Security Group, s.r.o.,, pracoviště
Orlová
73514

telefon: 596541770
email: adas@adas.cz


Poslední změna: před 1 týdnem